GENTAŞ NAKLİYAT

Biz Kimiz?

Neden Gentaş evden eve nakliyat çankaya Nakliyat

 • Tüm Eşyaların Ambalajlanması
 • Tüm Eşyaların Montaj-Demontaj'ı
 • Tüm Eşyaların Yerleştirilmesi
 • Tecrübeli Saygılı Elemanlar
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Kapalı Kasa Kamyonlar
 • Şehir içi ve Şehirlerarası Taşıma 
 • Askılıklı Araçlar
 • Eşyalarınızı engüvenli şekilde taşır...
 • Eşyalarınız taşınırken siz yorulmazsınız...
 • Eşyalarınız zarar görmez ve taşınma süresince sigortalıdır...
 • Tüm bunları evden eve nakliyat / nakliye hizmetleri sunan her hangi bir firmada bulamazsınızAhlaki ve insani değerlere uygun tüm uluslararası güvenilir gelişmeleri uygulayarak hedeflediğimiz misyonu gerçekleştirmek. Ana prensibimiz Güven, Ticari sırların korunması Müşteri çıkarlarının gözetilmesi ve Kaliteli hizmetten ödün vermemektedir

Vizyonumuz & Misyonumuz


Vizyonumuz

Ahlaki ve insani değerlere uygun tüm uluslararası güvenilir gelişmeleri uygulayarak hedeflediğimiz misyonu gerçekleştirmek. Ana prensibimiz Güven, Ticari sırların korunması Müşteri çıkarlarının gözetilmesi ve Kaliteli hizmetten ödün vermemektedir. 

Şirketlerimiz her biri kendi konusunda uzmanlaşmış seçkin personel ile yüksek meslek standardı ilkesinden ayrılmadan hizmet üretmektedir.


Misyonumuz

Şirketimizin misyonu, Türkiye'nin en kaliteli ve en çok aranan müşteri odaklı taşıma ve depolama şirketi olmak ve tüm müşterilerimizin dünya çapındaki taşınma ve depolama ihtiyaçlarına yenilikçi, kişiye özel yaklaşımlarla ve toplam kalite anlayışıyla çözüm üretmektir.

Hizmet İşleyişi

Ev Taşımacılığı denildiğinde hemen hemen herkesin kafasında nasıl taşınacığım diye çelişkili sorular başlar.
Yapmanız gereken yetkilimize taşımanız ile detaylı bilgileri sağlamak bunlardan bazıları:
 

* Eşyaların alınacağı ve yeni evinizde kaçıncı kata çıkıcağı.
* Binalarda asansör kullanma koşulları.
* Oturduğunuz dairenin kaç oda salon olduğu.
* Monte ve demonte olucak eşya sayısı.
* Her iki binada araçların bina kapılarına ne kadar yanaşabildiği.
* Toplama kolileme extra paketleme hizmetleri.
* Evden eve nakliyat için istediğiniz tarih.
* Para kasası veya piyano gibi ağır malzemelerin olması ve varsa özel istekleriniz.
 

Yazılan esaslar temel olup taşınmanız ile ilgi fiyatı belirleyen hususlar bunlardır.
bundan sonrası  kliyat uzman formeni tarafından hesaplanıp sizlere sunulacaktır.

Firmamız faaliyet türleri olarak evden eve nakliyat,şehir içi nakliyat,şehirler arası nakliyat,askılı ve kolili taşımacılığı gibi bir çok türde nakliyat firmaları arasında en önde gelmektedir.

Gentaş Nakliyat hizmetleri olarak misyonumuz hızla gelişen ve değişen nakliyat sektörüne öncülük etmek ve en çok aranan müşteri odaklı nakliyat firması olmaktır. ankara evden eve nakliyat

Hizmetlerimiz

EVDEN EVE NAKLİYAT 

Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin experlerimiz tarafından ücretsiz yapılması

Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi Eşyanın yükleme ve boşaltılması Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajı Beyaz eşyanın (buzdolabı, çamaşır makinesi..) ambalajı

AMBAJLAMA

Eşya taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir.  Ambalajlama işinin; kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.

DEPOLAMA  

Eşya Depolanması sırasında aşağıdaki işlemler gerçekleştirilir .
Depolanacak olan bütün eşya ambalajlanır
Eşyanın sigortası yapılır. Depoya nakliyesi yapılır. Depo içinde ambalajlı bir şekilde bırakılır Depolama işlemini sonlandırmak istediğinizde En az bir hafta öncesinden haber veriyorsunuz

OFİS TAŞIMACILIĞI  

Tüm ofis eşyaları Avrupa'dan ithal pet garft kağıtlara sarılır . Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.

KURUMSAL TAŞIMA 

Kurum Taşımacılığı Okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma işlemleri gerçekleştirilir.  Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir

Referanslarımız

 • Selen Giyim
 • M.E.B 
 • Royal halı
 • ÖSYM
 • Silahtaroglu A.ş
 • Vbh A.ş
 • Fka Optik
 • Arçelik

Site İçeriği

EVDEN EVE NAKLİYAT ANKARA GENTAŞ NAKLİYAT

Ankara da evden eve nakliyat ve Türkiye geneline, tüm 81

EVDEN EVE NAKLİYAT ANKARA GENTAŞ NAKLİYAT


Ankara da evden eve nakliyat ve Türkiye geneline, tüm 81 vilayetten diğer illere komple ve parsiyel evden eve nakliyat hizmetini sunmaktayız.Evden eve nakliyat hizmeti zahmetli, zahmetli olduğu kadar da zor bir iştir. Nice emeklerle çalışıp kazandığımız eşyalarımızı profesyonel ve işinin uzmanı olan firmalara taşıttırmalıyız. Biz Gentaş Taşımacılık olarak bunun bilincindeyiz sizin ve eşyalarınızın değerini biliyoruz. Gerek taşıma öncesi gerekse taşıma sonrası verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde evden eve nakliyat işin de uzman olduğumuzu her seferinde ispatlıyoruz. 


Evden eve nakliyat hizmetimizi kısaca anlatacak olursak. Eşya sahibi ile ön görüşme yapan firmamız yetkilisi müşterisiyle eşya tespiti yapmak için belirlediği randevu saatinde eşyaların bulunduğu eve bizzat gelerek ekspertizini yaptıktan sonra bir program hazırlar, bu programda tespiti yapılan eşyaların kalitesi, yoğunluğu ve diğer kriterlere göre gerekli araç ve ekipman, kamyon, personel, ambalaj malzemeleri ve alet edavatlarını hazır bulundurur.Bellirlenen nakliye günü ve saatinde aracımız ve ekipmanımız adresde olur. 


Eşya sahibi daha önce özel eşyalarını toplamış ve kaldırmış olursa ekibimiz daha rahat çalışabilir.Önce küçük eşyalarınız(bardak,tabak,biblo,avize vb) toplanıp sarılır ve malzemelirimizin içine konur. Demonte edilmesi gereken eşyalar (mobilya ve beyaz eşyalar gibi) demonte edilir ve ambalajlanır.Koltuk ve yataklarınız daha önce kullanılmamış streçlerle sarılır. Bir taraftan da paketlemesi ve ambalajı yapılan eşyalar, kamyona yüklenmeye başlar yükleme işi bittikten sonra son kontroller yapılır ve araç hareket eder. Yeni adrese gelindiğinde eşyalar dikkatli bir şekilde yüklemeyi yapan elemanlar tarafından indirilmeye başlar. Eşyaların boşaltma işi devam ederken firma elemanlarından bir veya iki tanesi, eve taşınan eşyaları paketlerinden açıp yerleştirmeye başlar, durum bu şekilde devam ederken kamyonun boşaltılmasıyla eşyaların montajlarıda yapılmış olarak bu iş tamamlanır. 


Evden eve nakliyat kesinlikle hafife alınacak bir iş değildir,bizde bu iş de uzman ekibimiz,profosyonel kadromuz ile size en iyi hizmeti sunmaktayız GENTAŞ NAKLİYAT .